/>  
زیرنویس فارسی دانلود زیرنویس فارسی فیلم Aladdin 2019

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Aladdin 2019

Aladdin

PG 128 Min فیلم

7.5
IMDb 7.5/10 41,022 votes

تاریخ اکران : 22 May 2019

خلاصه داستان و اطلاعات فیلم : بازکردن

اطلاعات فیلم :

دانلود زیرنویس فیلم علاءالدین 2019 هماهنگ با نسخه های

Bluray 480, 720,1080
Web-DL 720

WebDl 1080
HDRip X264
HDRip X265

HDCAM X264


خلاصه داستان فیلم Aladdin 2019:

علاءالدین، پسر خیابانی مهربان دلسوز که در پادشاهی بیابان آگرابه زندگی می کند همراه با میمون حیوان خانگی ابو، نجات و دوست دارد شاهزاده یاسمین، که از قصر بیرون می آید و از زندگی اش محافظت می کند خسته شده است. او هویت واقعی او را پنهان می کند، که اجازه می دهد علاءالدین به این باور برسد که او دستیار شاهزاده است. با این حال، یاسمن پس از دیدن شاهزاده خانم آندرس به دادگاه شاهزاده خانم عجله می کند و از الادین درخواست می کند که دستبند خود را که به عنوان وثیقه برای نجات زودهنگام خود (که قبلا مادرش بود) استفاده کند. با این حال، ابو دستبند را از آلدین به سرقت برده، بنابراین علاءالدین قادر به بازگشت به او نیست. یاسمن عصبانی به آلدین می گوید که او یک دزد است و او ساده لوحانه فکر می کند او دوستش است.

در همین حال، جعفر بزرگ وزیر خسته از "دومین بهترین" است. بنابراین او و طوطی یاهو خود را به دنبال یک لامپ سحرآمیز درون غار عجایب پنهان می کنند تا تبدیل به سلطان شود. فقط یک نفر ارزشش را دارد که وارد شود: "الماس در خشن"، که بعدها جعفر بعنوان علاءالدین شناخته شد. بعدا، علاءالدین دستبند یاسین را باز می کند و نگهبانان کاخ او را در دستورات جعفر دستگیر می کنند. جعفر پس از گفتن آلدین که می تواند او را به اندازه کافی غنی کند تا یاس را تحت تأثیر قرار دهد و هویت واقعی او را به او نشان دهد، او را لامپ می گیرد. در داخل غار، آلدین فرش جادویی را پیدا می کند و لامپ را می گیرد. ابو در حالی که دستور العادین را برای لمس کردن چیزی جز لامپ نمی دانست، ابجو را می گرفت. علاءالدین، ابو، و عجله فرش برای فرار از غار آن را به عنوان سقوط. علاءالدین لامپ را به جعفر می دهد، اما جعفر دو بار از آنها عبور می کند و علاءالدین را به غار برمی دارد، اما قبل از اینکه ابو پشت سرش را بگیرد.

به دام افتاده، علائدین لامپ را لرزاند و ملاقات می کند جن، یک موجود فوق العاده قدرتمند و غیرمعمول که در داخل آن زندگی می کند. جنی توضیح می دهد که او دارای قدرت دادن به سه آرزو العدد است، به استثنای قتل، عاشقانه، قیام مردگان، آرزوی آرزوهای بیشتر و عدم تعویض، مبادله یا بازپرداخت خواسته ها. علاءالدین ترفند Genie را به آزاد کردن آنها از غار بدون استفاده از آرزو و سپس با استفاده از اولین آرزوی خود را برای تبدیل شدن به شاهزاده به تحت تاثیر قرار دادن یاس. علاءالدین وعده داده است که از آرزوی سوم خود برای آزاد کردن جن از عبادت استفاده کند. ژان علاءالدین را مطلع می کند که او هنگام ایجاد آرزو باید با حرف هایش خاص باشد، بنابراین هیچ منطقه خاکستری وجود ندارد و او به چیزی اشتباه پایان نمی دهد. بازگشت به آگرابه، آلدین، به عنوان "شاهزاده علی ابابوا"، به یک نمایش بزرگ می رسد، اما یاسمن بی فایده است.

بعدا، aladdin جاسمین را در فرش سحر آمیز می گیرد، در حالی که ژنی با دستیار دالی خود می رود. زمانی که او هویت واقعی خود را می فهمد، علاءالدین یاسمین را متقاعد می کند که تنها به عنوان دهقانی لباس می کند تا از فشارهای زندگی سلطنتی فرار کند. با این حال، جعفر همچنین هویت واقعی علاءالدین را می یابد و او را تهدید می کند که لامپ را پنهان کند. علاءالدین از خود رد می کند و جعفر او را از برج به دریا می اندازد. ابو و فرش با لامپ وارد می شوند و علاءالدین آن را درست قبل از خستگی پاک می کند.

دانلود زیرنویس فارسی Aladdin 2019

به جای آرزو دوم، جنی نجات آلادین را دارد. پس از صحبت با یاس، آنها به طرح شیطانی جعفر کمک می کنند و جعفر جعفر دستگیر شده است. پس از ارائه موقعیت به عنوان وارث سلطان، علاءالدین، ترس از آن است که او را از دست دادن و اگر حقیقت را نشان می دهد، به وضوح وعده خود را شکست و حاضر به آزاد جنی، ناراحت کردن او. در همین حال، ایگو قاچاقچیان را به سرقت می برد و جعفر را آزاد می کند که از الادین با لامپ های خیابانی خود سرقت می کند و تبدیل به کارگردان جدید ژن می شود. او از اولین آرزوی خود برای تبدیل شدن به سلطان استفاده می کند. وقتی که یاسمین محافظان کاخ را به قتل بردن جعفر متقاعد می کند، او از خواسته دوم خود برای تبدیل شدن به قدرتمند ترین جادوگر جهان، فرستاده نگهبانان به زندان است. پس از آن، علاءالدین و ابو را به طرف باری دیگر بطری یخ زده تبعید می کند و تهدید می کند که دالیا و سلطان را بکشند، مگر اینکه یاسمن موافق با او ازدواج کند. با این حال، Genie فرش را برای بازیابی علاءالدین و ابو.

همانطور که آنها مراسم عروسی را ادامه می دهند، علاءالدین بازگشت و یاسمن به او کمک می کند تا لامپ را عقب بیاورد. جعفر Iago را به یک روکو تبدیل می کند و پس از یک تعقیب کوتاه، لامپ را به عقب می اندازد. او قهرمانان را از بین می برد و فرش را از بین می برد. با این حال، علاءالدین، جعفر را برای "دومین بهترین" به جن، ترساندن او را با استفاده از آخرین آرزوی خود برای تبدیل شدن به قدرتمند ترین موجود در جهان، را ترساند. با توجه به منطقه خاکستری در آن آرزو، جعفر تبدیل به یک ژن قدرتمندی می شود. اما از آنجا که جنس نمی تواند زندگی خود را بدون آرزو آزاد، زندگی خود را به لامپ متصل است. جعفر در داخل آن به دام افتاده است، با گرفتن یاهو با او.

جناب با آگرابه به حالت عادی بازگشت، لامپ جعفر را به غار عجایب هدایت می کند و فرش را رفع می کند. او سپس توصیه می کند که آلدین از آرزو سوم خود استفاده کند تا بتواند با یاسین ازدواج کند. در عوض، علاءالدین تصمیم می گیرد که وعده خود را حفظ کند و جنی را آزاد کند و او را انسان کند. سلطان اعلام کرد که یاسمین حاکم بعدی خواهد بود و می گوید که او می تواند قانون را برای ازدواج با آلدین تغییر دهد. جین برای کشف جهان با دالیا، همسرش و دو فرزندش، در حالی که علاءالدین و یاس متاهل می شود و زندگی جدید خود را با هم شروع می کند.

درباره فیلم Aladdin 2019:

علاءالدین یک فیلم فانتزی موسیقی آمریکایی در سال 2019 است که توسط گای ریتخی کارگردانی شده است، که فیلمنامه را با جان آگوست همکاری کرد. تولید شده توسط والت دیزنی تصاویر، این سازگاری فعالانه از فیلم انیمیشن متحرک 1992 دیزنی است که بر اساس اسطوره ای از خاور میانه از هزار و یک شب ستاره های فیلم ویل اسمیت، منا مسعود، نائومی اسکات، مروان کنزاری، نوید دهقان، نسیم پداد و بیلی مگنوسن. این طرح به دنبال علاءالدین، یک جوجه کشی، همانطور که در عشق پرنسس جاسم فرو می ریزد، دوست جنی را آرزو می کند، و با جعفر جعفر مبارزه می کند.

در اکتبر سال 2016، دیزنی اعلام کرد ریچی اقدام مستقیم الادین را اجرا خواهد کرد. اسمیت نخستین عضو بازیگری بود که برای پیوستن به ژانویه در ژوئیه 2017 به امضاء رساند و مسعود و اسکات بعد از آن ماه دو نقش اصلی را تأیید کردند. عکاسی اصلی در سپتامبر در استودیوی Longcross در Surrey انگلستان آغاز شد و همچنین در صحرای وادی روم در اردن فیلمبرداری کرد و تا ژانویه 2018 ادامه یافت.

علاءالدین در 24 مه سال 2019 در ایالات متحده به صورت تئاتری منتشر شد و 293 میلیون دلار در سراسر جهان به فروش رسیده است. این فیلم انتقادهای مختلفی از منتقدان دریافت کرد: هرچند موسیقی، لباس و اجرای مسعود، اسمیت و اسکات ستایش شده بود، از نظر ریچی، نقاشی جعفر و اثرات CGI مورد انتقاد قرار گرفت. این پاسخ مثبت از مخاطبان مورد پرسش توسط CinemaScore و

بازیگران

مینا مسعود

نیومی اسکات

ویل اسمیت

مروان کنزاری

نوید نگهبان

نسیم پدراد

بیلی مگنوسن

نومان اکار

نقد و بررسی فیلم Aladdin 2019

از انتقادات وارده به فیلم عدم تمایل کارگردان فیلم به دادن نقش‌های اصلی فیلم به هنرپیشه غیر سفیدپوست است. این نگرش، بر اساس دیدگاه و سیستمی جا افتاده در سینمای آمریکا است که «بازیگران غیرسفیدپوست برای بازیگری در فیلم‌های بزرگ باید شناخته شده باشند ولی مشکل این است که هیچ‌کس نمی‌خواهد این شانس را به آنها بدهد».

گیتی ریتی دوباره متحرک 1992 بازی می کند.
آیا علا الدین، جادوگری زنده دیزنی، فیلم سینمایی محبوب سال علاءالدین 2019 را جشن می گیرد (در حالیکه برخی از بیت های تکراری را نیز بهبود می بخشد)؟ آیا خلبان ویل اسمیت قصد دارد ملودی اینترنت باقی بماند؟ آخرین نسخه "یک دنیای کاملا جدید" چگونه بود؟

در روز چهارشنبه صبح، منتقدان بعضی از این سؤالات را پاسخ دادند و بیشتر آنها را در آخرین سازگاری های زنده ی دیزنی از کلاسیک های متحرک وزن کردند. حکم؟ این فیلم Will Smith است و اینکه آیا مخاطبان از آن فراتر از آنچه که به ارمغان می آورد، لذت بردن از آن بستگی دارد که چگونه با نسخه 1992 آشنا هستند.

در گزارش خبرنگار هالیوود، فرانک Scheck منتقد در مورد داستان متهم است، به عنوان کارگردانی گای ریچی. ریچینگ موفق شد با منا مسعود (که نامزدی این فیلم را بازی کند) و نائومی اسکات (یاسمین) موفقیت آمیز باشد، به عنوان یک فیلم جنجالی و ژان ویلی اسمیت "به راحتی نقش خود را بازی می کند". Scheck می افزاید: "شخصیت عفونی او در سراسر درخشان می شود و حتی او را قادر می سازد تا جنتی مارتینی خود را با حرکت دادن احساسات عاطفی وارد کند."

با این حال، به طور کلی، تعداد فیلم های کم حجم فیلم و نسخه های نیمه ویرایشی از آهنگ های علاءالدین کلاسیک که تا سال 2019 تکمیل شده بود، Scheck را تحت تاثیر قرار نمی داد. Scheck می گوید: "ترکیبی از گزینش گوناگون و توانایی های زنان برای رسیدن به این الادتین کاملا درست از لحاظ سیاسی درست است." "تنها چیزی که به نظر می رسد از دست رفته است جادویی است، که کمی مشکلی است با توجه به اینکه یکی از شخصیت های اصلی یک جن است".

فقدان جادو نیز توسط دیوید سیمز، آتلانتیک، که فیلم را "عجیب و غریب و عجیب و غریب با عواقب خاص که هنوز هم می تواند احساس راحتی و ناتوانی کند" را به تصویر کشیده است، اضافه کرد و افزود: "این فیلم به طور کامل اختصاص داده شده به ملک آن را انطباق می دهد، اما تقلید خود را برجسته که چقدر تقلیدی رنگ آن است. "

به طور مشابه غافلگیر کننده منتقد نیویورک تایمز، A.O. اسکات، که می نویسد، "تصاویری از متغیرهایی با رنگ سبز نمایش داده می شوند. به همین ترتیب، showstopper جن، "دوستم مثل من" فرضیه خود را تضعیف می کند. ما تعداد بسیار زیادی از دوستان و دوستداران موتور مانند این را داشتیم. "

شاید مشکل این فرمت باشد، Aja Romano از Vox استدلال می کند. "تبدیل یک کارتون آبی به یک مرد گوشت و خون، احساس واقعی بودن را به وجود می آورد که توضیح می دهد که منظره ای فوق العاده از [متحرک] علاءالدین واقعا به معنای آن نیست". بعد از همه، داستان اصلی علاءالدین، به احتمال زیاد توسط یک نویسنده فرانسوی قرن 18 نوشته شده بود، داستان فانتزی که کل پارچه را پوشانده بود و در عجیب و غریب خرد شده بود. فیلم 1992، به نوبه خود، بر اساس جدایی کامل از واقعیت موفق شد، که آن را سرگرم کننده و جادویی نگه داشته است. این کارتون از ارتباطات واقعی زندگی داستان جدا شد، چیزی که عملیات زنده را نمیتوان فراموش کرد. "

با این حال، همه افراد بی رحم باقی مانده اند. Matt Zoller Seitz، RogerEbert.com پس از فهرستی از نقایص فیلم، افزود: "این به این معنا نیست که هرگز سرگرم کننده نبوده، زیرا گاهی اوقات آن است که فقط در اغلب موارد لکه دار، لکه دار، خیره کننده و به طور کلی بدون الهام است. این یک فیل رقص یک فیلم است. این چند حرکت شایسته را انجام می دهد، اما شما هرگز آن را روی پای خود نگذارید. "

براانی کارلت، امروزه ایالات متحده می داند که برخی از این حرکت های شایسته چه می شود. "در حالی که یک جذابیت خاص از دست رفته وجود دارد، اسمیت راه را برای بالا بردن برای آن را تشکیل می دهند. برای کسانی که تا به حال تعجب آنچه که شاهزاده پر از Bel-Air به مانند یک مرد میانسال در یک رقصنده شکم قرار میگیرد و شمشیرزنها را خراب میکند، اینجا بروید. "

کیت ارلباند از IndieWire احساس همان. "بخش شگفت انگیز الدین گای ریتیکی این است که آن را خیلی بهتر (سرگرم کننده تر، فریبنده تر و منسجم تر) از یک رشته از تریلر های بدخیم که اجازه داده اند، این است که هیچ کس تا به حال ایده روشن برای تغییر نام همه چیز او می نویسد "جن" و تمام توجه های فیلم را بر روی ویلی اسمیت قرار می دهد.

زیرنویس فارسی فیلم علاء الدین 2019

"Aladdin در بهترین حالت زمانی که تلاش می کند تا تفسیر خود را شکل دهد و در حالی که تمام انتخاب ها لزوما کار نمی کند، طراحیشان برای دیدن ریچی و تلاش گروهی بازسازی واقعی است"، گریفین شیلر، The Playlist را پیشنهاد می کند. Aladdin احساس می کند تازه تر، متمایز و مدرن تر از آن چیزی است که بیشتر از گذشته های گذشته بازسازی شده است. او بیشتر از یک شات ساده برای بازتولید شات احساس می کند – چیزی که باید با وجود کاستی های آن نادیده گرفته شود. مطمئنا، اعدام می تواند یک بار کارتونی باشد، بعضی از تعداد موزیک ها کمی "Broadway" احساس می کنند و قطعا می توانستند از کار با دوربین های پویا و خلاقانه استفاده کنند، اما این بازخوانی در نهایت یک فرش جادویی است که شما برنده شدید "تو ذهن تجربه کن"

شاید نماینده ترین تفسیری از آن کوهن از پالایشگاه 29 است که می نویسد: "این دقیق نیست که Aladdin 2019 فیلم خوب است، بلکه این بد نیست که ماهها نگران آن بودم. (ریچی به طور چشمگیری عبارات حرکت آهسته علامت تجاری خود را به عدد محدود می کند که می توان از یک سو شمارش کرد. هیچ کدام از آنها ضروری هستند، اما او نمیتواند خودش را کمک کند.) کودکان و نوجوانانی که با کلاسیک متحرک آشنا نیستند، احتمالا جادویی هستند و حتی بزرگسالان مطمئنا جذاب خواهند بود. بعد از همه، نسخه ای از آلدین است. "

ویل اسمیت نقش جین در بازسازی زندگی فعال دیزنی از کلاسیک متحرک 1992 خود را بازی می کند.
دیزنی قطعا همه پایگاه ها را با بازسازی فعالانه از کلاسیک متحرک 1992 خود پوشش داده است. چندین دهه پیش، این فیلم موسیقی احتمالا از بازیگران سفید مانند Tab Hunter و Natalie Wood استفاده کرد که آرایش تیره سنگین داشت. بدیهی است که این رویکرد امروزه به خوبی پیش نخواهد آمد، بنابراین گروهی که در این نسخه به کارگردانی گای ریتچی نقش دارند، رهبران اصلی مصر، جنوب آسیا، هلندی تونسی، تبار ایرانی و آفریقایی تبار است. ترکیبی از گزینش گوناگون و توانمندسازی زنان در این زمانها، کاملا الهام بخش سیاسی است. تنها چیزی که به نظر می رسد از بین رفته است، سحر و جادو است، که کمی مشکلی با توجه به اینکه یکی از شخصیت های اصلی یک جن است.

فیلمنامه، که توسط ریتمی و جان آگوست تهیه شده است، یک دستگاه فریم اضافه می کند که در آن داستان آشنا علی دال از یک هزار و یک شب عربی توسط یک دریانورد (ویل اسمیت) به فرزندانش گفته می شود. بنابراین ما به داستان شخصیت عنوان (منا مسعود)، یک دزد کوچک در شهر آبراهه، یک شهر در یک پادشاهی عربستان معرفی شده است که سلطان حبس (نوید دهقان) در جستجوی شوهر برای دخترش، شاهزاده یاسمین (نائومی اسکات)

یاسمین، که در پشت دیوارهای کاخ زندگی می کند، اغلب در خیابان های شهر لباس پوشیدنی به عنوان یک عاملی را به نمایش می گذارد تا بتواند مردم را بهتر درک کند. این یکی از این سفرهای گریزی است که او با الادین و غول پیکر او، آگو، ملاقات می کند. مدت کوتاهی پس از آن، آلدین از طریق خیابان های پرجمعیت توسط مردان سلطان تعقیب می شود، در این فرآیند نشان دهنده توانایی غریزی برای آواز خواندن و اجرای شاهکارهای پارکور به طور همزمان است.

بعد از یاسمن به کاخ، علاءالدین با جعفر (مروان کنزاری)، مشاور قابل اعتماد سلطان که مخفیانه برنامه ریزی می کند تا از پادشاهی به دست آید، برخورد می کند. او به زور العددین را مجبور به ورود به یک غار جادویی و خرید یک لامپ حاوی ژنی با قدرت دادن به سه خواسته. در طول اجرای این ماموریت، آلدین لامپ را پاک می کند و ژن را آزاد می کند (اسمیت، به شکل CGI آبی روشن)، که آرزوی آلدین را به عنوان شاهزاده ای انجام می دهد تا بتواند ازدواج جاسمین را جلب کند و شما نیز می دانید بقیه

با وجود داشتن برخی از سرگرمی های نسبتا خانوادگی به عنوان فیلم های رابرت داونی جونیور شرلوک هولمز و پادشاه آرتور: افسانه شمشیر، ریچی به نظر می رسد انتخاب واضح برای این مواد نیست. در واقع، مدیر مسئول چنین فیلم هایی مانند Snatch و Lock، Stock و دو بشکه سیگار کشیدن در اینجا احساس خجالت می کند که احساس ناخوشایندی می کند. شما می توانید قلب خود را بیشتر در دنباله تعقیب و تعقیب دقیق تر از اعداد موسیقی است، که، همانطور که اغلب موارد در این روز، به طرز غم انگیز جمع آوری شده است که به نظر می رسد آنها را در Cuisinart ویرایش شده است.

آهنگ های کلاسیک ("کل جهان جدید"، "دوستم مثل من" و غیره) همه در اینجا هستند، گرچه در شکل کمی تغییر یافته اند. برخی از اشعار تغییر کرده اند و ترتیبات با نفوذ گاه به گاه هیپ هاپ مدرن شده اند. همچنین یک عدد کاملا جدید "Speechless" با موسیقی آلن مکنن و اشعار بنز پاشک و جاستین پل (عزیز اوان هانسن، لا لا لند) وجود دارد که احساس می کند همه چیز خیلی محاسبه شده اما احتمالا لازم است به عنوان یک سرود فمینیست برای یک شخصیت که در یک نقطه گفته شده است: "برای شما بهتر است که دیده می شود و نه شنیده می شود." نمایش "پرنس علی" نشان می دهد که کارآموز ترین کارها، با تعداد زیادی از محصولات تولیدی است که بر روی نمایشگر قرار می گیرد اما هرگز نمی تواند آتش بگیرد. به طرز عجیب و غریب، تنها در بازپرداخت موسیقی در پایان اعتبارات است که حس لذت واقعی بر روی صفحه منتقل می شود.

زیرنویس فیلم Aladdin 2019

مسعود که دارایی فیزیکی و جادویی را دارد، و اسکات، که زرق و برق دار آواز می خواند، شادی و جذابیت برنده را نشان می دهد که داستان عاشقانه را به طور کامل جذاب می کند. اسمیت در مواجهه با کار غیرممکن زندگی کردن در عملکرد صوتی نمادین رابین ویلیامز، به راحتی نقش خودش را بازی می کند. شخصیت عفونی او در سراسر سرازیر می شود و حتی او را قادر می سازد تا جنتی را که مارتینی پاشیدگی خود را با حرکت دادن احساسات عاطفی پر می کند. بر خلاف نسخه متحرک blubbery در فیلم اصلی، با این حال شخصیت Rendered CGI در اینجا به شدت عصبی و بافندگی است که شما تعجب می کنید که چگونه او توانست به ورزشگاه ضربه بزند اغلب در حالی که در یک لامپ به دام افتاده است.

کنزاری و نغبان به ترتیب به عنوان جعفر و سلطان هستند، در حالی که نیمه شب گذشته شنبه شب به طور منظم، ناصیم پداد، شخصیت تازه ایجاد شده دالیا، دستیار وفادار و بهترین دوست یاسمین است. اما این بیلی مگنوسن است که تقریبا فیلم را با ظاهری بسیار کوتاه و اما خنده دار خود، به عنوان شاهزاده اندرس، با عجیب و غریب تلقی می کند.

ریتی فیلم را به سرعت با سرعت رو به رو می کند اما همه چیز احساس می کند و تلگراف دارد، از جمله واکنش های واکنش میمون که برای خنده های ارزان قیمت طراحی شده اند. یک دنباله ای که در آن ژان االدین را از مرگ می کاهد

توسط غرق شدن تا واقعیت است که آن را ممکن است ناراحت کننده برای اعضای جوان مخاطبان و به نظر می رسد کمی در میان پرواز جادوی فرش و دیگر interlices فوق العاده است. جدایی ناپذیری بین قهرمانان و خائنانی نیز از بین رفته است و برای فیلم Marvel مناسب تر از سرگرمی های دیزنی کم نور است. البته، هیچ کدام از این عوامل باعث نمی شود که فیلم از دلارهای بزرگ به دست آید – گرچه احتمالا نه چندان دور بازنشستگی شیرین پادشاه است.

شرکت های تولیدی: Rideback، Lin Pictures، Walt Disney Pictures، Marc Platt Productions
توزیع کننده: والت دیزنی
بازیگران: ویل اسمیت، منا مسعود، نائومی اسکات، مروان کنزاری، نوید دهقان، نسیم پداد، بیلی مگنوسن، اردن ناش، طالیه بلر
کارگردان: گای ریچی
فیلمنامه نویس: جان آگوست، گای ریچی
تولید کنندگان: دن لین، جاناتان ایروش
سازندگان اجرایی: مارک پلت، کین د لا نوی
مدیر عکاسی: آلن استوارت
طراح تولید: جیمز جکسون
طراح لباس: مایکل ویلکینسون
سردبیر: جیمز هربرت
آهنگساز: آلن مکنن
ریخته گری: لوسیدا سیسون

اکران علا الدین 2019 در روز جمعه آغاز می شود

دانلود زیرنویس فیلم Aladdin 2019 با لینک مستقیم

دانلود فیلم سینمایی Aladdin 2019 با زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Aladdin 

دانلود فیلم علاالدین 2019 زبان اصلی زیرنویس فارسی


جزئیات و عوامل ساخت فیلم Aladdin 2019

نام : Aladdin 2019 | علاءالدین 2019

ژانر : اکشن, هیجان انگیز

تاریخ ساخت و اکران فیلم :

مراحل ساخت فیلم در سال 2018 و 2019 انجام شده و تاریخ تعیین شده برای اکران این فیلم، 24 می 2019 مصادف با 3 خرداد 98 میباشد.

بازیگران و ستارگان فیلم سینمایی Aladdin 2019:

بازیگرانی که در این فیلم سینمایی اکشن به ایفای نقش میپردازند Will Smith, Mena Massoud, Naomi Scott  میباشند 

کارگردان فیلم Aladdin:

کارگردان این فیلم سینمایی Guy Ritchie میباشد.

مدت زمان فیلم Aladdin 2019:

مدت زمان فیلم سینمایی علاالدین برابر با 128 دقیقه است که معادل 02 ساعت و 08 دقیقه میباشد.

کشور سازنده فیلم :

فیلم Aladdin 2019 توسط ایالات متحده ساخته شده و لوکیشن فیلمبرداری آن Longcross, Surrey در انگلستان بوده است

زبان :
زبان اصلی استفاده شده در فیلم انگلیسی میباشد.


مطالب مرتبط با زیرنویس فارسی فیلم Aladdin 2019:

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 Comment

  1. Amin گفت:

    کلا دیزنی داره با لایو اکشناش سینما رو خراب میکنه، به نظرم دیزنی باید یه فکر جدی برای فیلم‌هاش کنه